MALUMA PO RAZ PIERWSZY W POLSCE !

27.06.2019 ERGO Arena Gdańsk

Maluma wystąpi na jedynym koncercie w Polsce już 27 czerwca 2019 r. na ERGO Arenie Gdańsk. Uznany kolumbijski artysta, znany z takich przebojów, jak "Clandestino" i "Chantaje" z Shakirą, "Vente pa'ca" z Ricky Martinem czy z własnych singli "Corazon", "Felices los 4" lub "11:11", który będzie promowany przez światową trasę koncertową wypełnioną nowymi singlami, jak "HP" i współpracą z cenionymi artystami,
takimi jak Madonna, Nicky Jam, Ricky Martin czy Ozuna.

Pochodzący z Kolumbii Juan Luis Londoño Arias, znany lepiej pod pseudonimem Maluma, to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych reggaetonowych piosenkarzy na świecie. Jego utwory na Spotify odsłuchano ponad 18 miliardów razy i jako jedyny artysta może pochwalić się wynikiem aż sześciu teledysków w top 50 na YouTube (łącznie jego klipy zostały obejrzane ponad 11 miliardów razy)! To wszystko za sprawą gigantycznego wsparcia fanów – jego media społecznościowe obserwuje już łącznie ponad 65 milionów ludzi. Kolumbijczyk, mając zaledwie 25 lat, zdołał swoim latynoskim brzmieniem rozpalić miliony serc na całym świecie.

Jego przebój „Chantaje” z Shakirą znajduje się w pierwszej dwudziestce klipów z największą ilością odtworzeń na YouTube w historii, z imponującym wynikiem ponad 2,3 miliarda wyświetleń! Był to też drugi najczęściej odtwarzany teledysk w roku 2017. W Polsce singiel zyskał status platynowego.

 

„11:11”, najnowszy czwarty studyjny album Malumy, wydany równo rok po poprzednim „F.A.M.E.” z 2018 roku, który był długo oczekiwanym następcą świetnie przyjętej przez krytyków „Pretty Boy Dirty Boy” z 2015 roku. Na każdym z wydanych albumów znajdują się genialne duety typu Shakira, Madonna, Ricky Martin, Ozuna, Nicky Jam, Prince Royce, Timberland & Sid, Jason Derulo, Marc Anthony i inni. Dwa single z albumu „F.A.M.E.” – „Corazon” oraz „Felices Los 4” – otrzymały w Polsce status Złotej Płyty.

 

Koncert w ERGO ARENA, który odbędzie się 27 czerwca 2019 r. będzie pierwszą wizytą muzyka w Polsce. W ramach poprzedniej trasy koncertowej „F.A.M.E”, która rozpoczęła się 23 marca 2018 r. w Waszyngtonie (USA), artysta odwiedził ponad 60 miast na kilku kontynentach. Najnowsza trasa koncertowa „WORLD TOUR” rozpoczęła się 9 maja 2019 r. w Lima (Peru) i przyniesie na nowo mnóstwo emocjonujących chwil dla fanów z całego świata.

 

 

Tego lata będziecie mieli wyjątkową okazję, by osobiście przekonać się o uwodzicielskich latynoskich umiejętnościach Malumy, możecie być przekonani, że doświadczycie niezapomnianej przygody w rytmie gorących reggeatonowych brzmień.

Bilety do nabycia na www.eventim.pl oraz punktach sprzedaży Eventim, w tym także w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.

Bezpośredni link do sprzedaży: https://www.eventim.pl/Maluma

Ceny: 169 PLN – 299 PLN

 

Bezpośredni link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/2520129551401549/

Organizator: Old Music Group

Producent wykonawczy: PLX events (Plateaux)

Kontakt: info@plateaux.pl